TP-Link TAPO: Розумні варіанти освітлення та керування енергією
≈ 2 хвилини читати

МТІ представляє новий етап в епохі розумного дому з продукцією від TP-Link, яка нині доступна в асортименті.

Серед нових надходжень – Wi-Fi стрічки Tapo L930-5 і L930-10, що відзначаються не лише стильним дизайном, але і рядом вражаючих функцій. Ці стрічки не тільки забезпечують зручний контроль 50 окремих кольорових сегментів через спеціальний додаток, але й можуть бути легко інтегровані в екосистему розумного будинку. 
Зокрема, вони підтримують голосове керування з використанням популярних віртуальних асистентів, що робить їхнє використання ще більш зручним для користувачів. Крім того, автоматизовані розклади включення/виключення, можливість моніторингу електроспоживання та додаткові заходи безпеки роблять Tapo L930-5 і L930-10 незамінними елементами вашого розумного будинку.У лінійці Wi-Fi лампочок TP-Link, представлених МТІ, особливу увагу привертають моделі Tapo L610 та L630. Ці лампочки, крім стандартної функції освітлення, можуть трансформувати ваш простір завдяки різноманітним кольоровим сценаріям, які можна легко налаштувати через мобільний додаток. Зі зручністю гнучких можливостей керування та енергоефективністю, ці лампочки роблять створення атмосфери в вашому домі ще привабливішим та особливим.Впроваджуючи їх у свій розумний дім, користувачі можуть не лише зекономити енергію, але й насолоджуватися безпекою та зручністю керування своїм простором.

Наступна стаття
Створіть свій інтерактивний світ з комерційним екраном STARBOARD TE-YL5-65
Стильний мінімалістичний дизайн, 65-дюймовий сенсорний екран UHD 4K з 20-точковим інтерактивним управлінням, Android Onboard та неймовірно тонка інфрачервона сенсорна рамка.
Детальніше