Створіть свій інтерактивний світ з комерційним екраном STARBOARD TE-YL5-65
≈ 3 хвилини читати

Спроєктована з використанням передових технологій, StarBoard TE-YL5 65" пропонує новий рівень інтерактивності, творчості та продуктивності. Оснащена однією з найтонших інфрачервоних сенсорних рамок, TE-YL5 вражає своїм ультратонким дизайном та високоякісним інтерактивним дисплеєм.

Основні характеристики:

Ультратонкий дизайн: Інноваційна технологія створила екран з неймовірною тонкою інфрачервоною сенсорною рамкою, надаючи вам неперевершену чистоту образу та точність управління.

4K UHD Дисплей: Занурйютеся в деталі завдяки вражаючій роздільній здатності 4K і великому 65-дюймовому екрану, створеному для зручного проведення і керування вашими презентаціями

Android Onboard: Інтегрована операційна система Android надає безліч можливостей для запуску додатків та легкого доступу до вмісту.

20 одночасних дотиків на Android, 40 на Windows: Забудьте про обмеження – тепер ви можете одночасно взаємодіяти з екраном в 20 точках, відкриваючи нескінченні можливості для творчості та співпраці.

Додаткові функції:

Широкий спектр програмного забезпечення: Включаючи StarBoard Interactive Software та StarClass для ефективного управління класами та командами.

Гнучкі опції підключення: Входи HDMI, DisplayPort, USB та можливість бездротового спільного використання з різних пристроїв через Wi-Fi та Bluetooth.

Елегантний мінімалістичний дизайн: Завдяки вузькій рамці, кожен момент вражає своєю чистотою та елегантністю.


STARBOARD TE-YL5-65 у продажу від офіційного дистрибутора в Україні - компанії МТІ! 

Наступна стаття
Розширення асортименту мікрохвильових печей ESPERANZA
ESPERANZA пропонує 3 нові моделі мікрохвильових печей - ваші невід'ємні помічники у творенні кулінарних шедеврів!
Детальніше