Умови співпраці
Взаємодія з партнерами

Компанія МТІ – найбільший постачальник hi-tech продукції в Україні. Ми пропонуємо своїм партнерам якісне обслуговування, лояльні умови та взаємовигідну співпрацю, що включає у себе супровід на усіх етапах: від консультативної допомоги у виборі товарів до доставки безпосередньо на вашу адресу.

За кожним нашим партнером закріплюється персональний менеджер, а також надається доступ до особистого кабінету з оперативними даними про ситуацію на складі, про надходження товарів, про широкий асортимент продукції та акційні пропозиції, а також до іншої важливої інформації, що сприяє розвитку нашої співпраці.

Співробітництво з нами
Умови співпраці
 1. Тендерна підтримка
  Ми надаємо підтримку повного циклу партнерам, які беруть участь в тендерах. Наші фахівці мають багатий досвід тендерного супроводу: від допомоги в підборі продукції під конкретний проєкт до підготовки авторизаційних листів.
 2. Гарантія і сервіс
  Весь реалізований нами товар забезпечений терміном гарантійної підтримки. А також MTI-сервіс забезпечує професійне гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування в 60-ти+ партнерських сервісних центрах, представлених в 30-ти містах України.
 3. Доставка
  Багаторівневий логістичний комплекс компанії MTI hi-tech дистрибуції - це склади з усіма відповідними технічними умовами. Наша система передбачає як самовивіз продукції, так і оперативну доставку до дверей офісу або на склад партнера.
 4. Якість
  Весь асортимент продукції, що реалізується, забезпечений комплектом дозвільних документів відповідно до законодавства України. Кожна одиниця товару супроводжується необхідними сертифікатами, інструкціями, гарантійними талонами для реалізації і використання техніки на території нашої країни.
 5. Оплата
  Залежно від типу продукції і обсягу закупівель, ми пропонуємо своїм партнерам співпрацю як за передоплатою, так і на умовах відстрочки платежу.
 6. Ціна
  Прямі договори з постачальниками дозволяють нам фіксувати вартість товару на певний термін і брати на себе ризики з курсових коливань. Завдяки цьому ми надаємо нашим партнерам вигідні ціни і привабливі фінансові умови, що забезпечують прибуток їхньому бізнесу.
Відгуки партнерів
Керівник відділу персональних систем, Lenovo Ukraine
Антонюк Микола

Як лідер ринку ПК ми піклуємося про те, щоб кожний отримував по всьому світі інноваційні продукти і найякісніший сервіс, тож ми дуже ретельно підходимо до вибору партнерів та дистрибуторів. Ми раді, що в Україні вже більше 10 років компанія MTI – наш надійний партнер і допомагає нам забезпечувати високі стандарти роботи з роздрібними партнерами.

директор бізнес-групи по роботі зі споживчим сегментом в Україні та країнах чорноморського регіону, Microsoft Ukraine
Олександр Мацько

Для гарного функціонування будь-якого бізнесу дуже важливим фактором є співпраця з надійними партнерами. Для Microsoft Ukraine одним з таких незмінних партнерів ще з 2012 року є MTI. Впродовж цього часу дистрибутор гідно представляє нашу продукцію на ринку України і жодного разу не викликав сумніву у високій професійності команди. Як результат – у фінансовому 2019 році Майкрософт, MTI hi-tech distribution посіла перше місце серед дистрибюторів України за обсягом поставок програмної продукції Microsoft для збиральників систем і програмної продукції для роздрібу в електронній та коробковій формі

комерційний директор РПК ТРЕЙД
Романіка Андрій

Компанія MTI hi-tech дистрибуція є надійним партнером з моменту заснування нашої організації.  Великий асортимент товару, швидка логістика, надійних сервіс а також бездоганна робота нашого менеджера в MTI забезпечують стабільну роботу.

Бажаєте стати нашим партнером?

Ми зв'яжемося з Вами протягом одного робочого дня
Заповнити анкету