Умови співпраці
Взаємодія з партнерами

Компанія МТІ – найбільший постачальник hi-tech продукції в Україні. Ми пропонуємо своїм партнерам якісне обслуговування, лояльні умови та взаємовигідну співпрацю, що включає у себе супровід на усіх етапах: від консультативної допомоги у виборі товарів до доставки безпосередньо на вашу адресу.

За кожним нашим партнером закріплюється персональний менеджер, а також надається доступ до особистого кабінету з оперативними даними про ситуацію на складі, про надходження товарів, про широкий асортимент продукції та акційні пропозиції, а також до іншої важливої інформації, що сприяє розвитку нашої співпраці.

Співробітництво з нами
Умови співпраці
 1. Тендерна підтримка
  Ми надаємо підтримку повного циклу партнерам, які беруть участь в тендерах. Наші фахівці мають багатий досвід тендерного супроводу: від допомоги в підборі продукції під конкретний проєкт до підготовки авторизаційних листів.
 2. Гарантія і сервіс
  Весь реалізований нами товар забезпечений терміном гарантійної підтримки. А також MTI-сервіс забезпечує професійне гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування в 60-ти+ партнерських сервісних центрах, представлених в 30-ти містах України.
 3. Доставка
  Багаторівневий логістичний комплекс компанії MTI hi-tech дистрибуції - це склади з усіма відповідними технічними умовами. Наша система передбачає як самовивіз продукції, так і оперативну доставку до дверей офісу або на склад партнера.
 4. Якість
  Весь асортимент продукції, що реалізується, забезпечений комплектом дозвільних документів відповідно до законодавства України. Кожна одиниця товару супроводжується необхідними сертифікатами, інструкціями, гарантійними талонами для реалізації і використання техніки на території нашої країни.
 5. Оплата
  Залежно від типу продукції і обсягу закупівель, ми пропонуємо своїм партнерам співпрацю як за передоплатою, так і на умовах відстрочки платежу.
 6. Ціна
  Прямі договори з постачальниками дозволяють нам фіксувати вартість товару на певний термін і брати на себе ризики з курсових коливань. Завдяки цьому ми надаємо нашим партнерам вигідні ціни і привабливі фінансові умови, що забезпечують прибуток їхньому бізнесу.
Відгуки партнерів
Директорка Департаменту логістики та закупівель, ІТ-Інтегратор
Антоніна Сотник

Компанія MTI hi-tech дистрибуція – бізнес-партнер, з яким завжди приємно співпрацювати. Дякуємо, що протягом багатьох років ми отримуємо оперативний зворотній зв'язок, конструктивний діалог, а також своєчасні поставки за нашими замовленнями. Завдяки злагодженій співпраці нам спільно вдається забезпечувати безперебійне та якісне обслуговування клієнтів.

CEO WISE IT
Роман Філобок

Для WISE IT як партнера важливо відповідати високим вимогам наших замовників щодо співпраці в ІТ-напрямку, пропонувати швидкі, якісні та часом нестандартні рішення. Запорукою успіху нашого бізнесу насамперед є надійне партнерство з дистрибутором, який завжди готовий до змін. Команда МТІ підтримує нас у прагненні невпинного розвитку та просування нових продуктів і послуг на ІТ-ринку України.

Комерційний директор IT-SOLUTIONS
Хачиньян Сергій

Найбільшою цінністю нашого багаторічного партнерства із компанією MTI з проєктної дистрибуції є стовідсоткова впевненість у тому, що поставлена задача буде виконана якісно та в максимально стислі терміни. Крім того, важливою перевагою є гнучкість у нашій співпраці: під нестандартну задачу MTI може запропонувати оптимальне рішення, як із точки зору фінансових умов, так і з технічних нюансів щодо підбору специфічного обладнання.

Керівник департаменту B2B продажів, компанія КТС
В'ячеслав Мельник

Раді, що в співпраці із клієнтами державного та комерційного секторів ринку України, у проєктах будь-якого рівня складності ми завжди можемо результативно взаємодіяти із нашим багаторічним партнером та дистрибутором, компанією МТІ.

Впевнені, що разом ми надалі продовжуватимемо зростати в ІТ-сфері та робитимемо світ навколо технологічно зручнішим для кінцевих споживачів.

комерційний директор РПК ТРЕЙД
Романіка Андрій

Компанія MTI hi-tech дистрибуція є надійним партнером з моменту заснування нашої організації.  Великий асортимент товару, швидка логістика, надійних сервіс а також бездоганна робота нашого менеджера в MTI забезпечують стабільну роботу.

Керівник відділу персональних систем, Lenovo Ukraine
Антонюк Микола

Як лідер ринку ПК ми піклуємося про те, щоб кожен отримував по всьому світі інноваційні продукти і найякісніший сервіс, тож ми дуже ретельно підходимо до вибору партнерів та дистрибуторів. Ми раді, що в Україні вже більше 10 років компанія MTI – наш надійний партнер, допомагає нам забезпечувати високі стандарти роботи з роздрібними партнерами.

директор бізнес-групи по роботі зі споживчим сегментом в Україні та країнах чорноморського регіону, Microsoft Ukraine
Олександр Мацько

Для гарного функціонування будь-якого бізнесу дуже важливим фактором є співпраця з надійними партнерами. Для Microsoft Ukraine одним з таких незмінних партнерів ще з 2012 року є MTI. Впродовж цього часу дистрибутор гідно представляє нашу продукцію на ринку України і жодного разу не викликав сумніву у високій професійності команди. Як результат – у фінансовому 2019 році Майкрософт, MTI hi-tech distribution посіла перше місце серед дистрибюторів України за обсягом поставок програмної продукції Microsoft для збиральників систем і програмної продукції для роздрібу в електронній та коробковій формі

Бажаєте стати нашим партнером?

Ми зв'яжемося з Вами протягом одного робочого дня
Заповнити анкету