Огляди
Огляд відеокарти Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 2060 Super Gaming OC 8GB GDDR6 та материнської плати Gigabyte Z390 Aorus Elite
Збірка комп'ютера на основі нової відеокарти із заводським розгоном GPU, якісною елементною базою, посиленою підсистемою живлення і продуманою системою охолодження та материнської плати із 8+4 твердостінними роз'ємами живлення процесора для неймовірної точності в постачанні енергії та отримання максимальної продуктивності від нового 8-ядерного процесора Gen Intel® Core™ 9-го покоління.
Детальніше
Огляд відеокарти MSI Radeon RX 5700 X: Ryzen 5 3600X + Radeon RX 5700 XT = Ідеальна комбінація?
Один з цікавих варіантів прискорювача 3D-графіки ігрового класу, який в цілому дає користувачеві повний комфорт при максимальних налаштуваннях графіки.
Детальніше
Огляд 4K-монітора BenQ PD2720U
Новий монітор для дизайнерів має елегантний зовнішній вигляд і бездоганну передачу кольору, а щоб підвищити загальну продуктивність, сумісний з колірним простором DCI-P3 і Display P3, і пропонує підключення Thunderbolt 3 для більш ефективної передачі зображень і даних.
Детальніше
Огляд 4K-монітора Iiyama ProLite XB3288UHSU
Монітор на графічну роботу і бізнес. Роздільна здатність екрану UHD (3840x2160), також відома як 4K, вміщує в 4 рази більше інформації, ніж звичайний екран Full HD. Завдяки високому показнику DPI, монітор із таким екраном відтворює надзвичайно чітке і контрастне зображення.
Детальніше
Огляд BenQ GW2480T. Найкращий бюджетний монітор?
Монітори GW2480T не тільки підвищують ефективність будь-якого робочого процесу, але також відрізняються стильним, елегантним дизайном, продуманим до дрібниць.
Детальніше
Огляд Mercusys AC12G: сучасний двохдіапазонний роутер за доступною ціною
Такий двохдіапазонний роутер з підтримкою стандарту AC1200 стає об'єктивною необхідністю, оскільки до одного роутеру в квартирі або офісі може підключатися безліч різнопланових пристроїв.
Детальніше