Огляди
Огляд ноутбука Acer Aspire 5 A515-56G
Знайомимо вас з оглядом ноутбука Acer Aspire 5 A515-56G. Така конфігурація легко впорається з більшістю повсякденних робочих завдань.
Детальніше
Ноутбук для креаторів - Acer ConceptD 7 Ezel. Оскар за дизайн і багатофункціональність
ConceptD 7 Ezel ідеально підходить для митців-професіоналів, які працюють із графікою і хочуть створювати ескізи, оформлювати та презентувати проєкти на одному пристрої.
Детальніше
Огляд флагманського ігрового ноутбука Acer Predator Triton 500
Acer Predator Triton 500 - це максимально нафарширований, безкомпромісний ігровий ноутбук з потужним залізом, запасу його продуктивності вистачає для будь-якої сучасної гри "на максималку" і вистачить ще на кілька років.
Детальніше
Огляд новинки від Acer - потужний та ультратонкий ноутбук Swift 5
На прес-конференції next@acer 2020 було анонсовано вихід нових ноутбуків, серед яких надзвичайно потужний і при цьому легкий Swift 5.
Детальніше
Огляд міні-десктопу MSI Cubi N 8GL
Це оптимальний варіант, коли потрібен недорогий і максимально компактний десктоп для домашнього застосування, так і для корпоративних користувачів із стандартними офісними задачами.
Детальніше
Огляд оперативної пам’яті IRDM PRO DDR4 3600 МГц 2х16 ГБ
Модулі пам'яті IRDM DDR4 - це накопичувачі, адресовані геймерам, ентузіастам. Вони побудовані з ретельно відібраних пам'ятей і 8-шарової друкованої плати PCB чорного кольору.
Детальніше