Лідери компанії
Однодумці
Команда МТІ

Запорука успішної компанії - цілеспрямована, об’єднана довкола спільної мети, енергійна команда. Ми сучасні, талановиті та закохані у високі технології, тому працюємо з натхненням і відданістю своїй справі. Ми поєднуємо творчість та майстерність, щоб досягати спільних високих результатів та невпинно прямувати вперед!

70
Менеджерів з продажу 
45
Бренд менеджерів
9
Регіональних представників
200+
Професіоналів

Генеральний Директор
Борис Белянський

Кожен день ми працюємо над тим, щоб наші відносини з партнерами були довгостроковими і взаємовигідними, наша репутація - бездоганною, а наша команда - високопрофесійною.

Бізнес середовище за своєю суттю - постійний турбулентний потік. І кожна компанія відчуває на собі нестабільність його навантаження і різноспрямований тиск з декількох сторін - споживчого попиту, конкурентного середовища, державного регулювання.

На мою думку, успішність і стійкість нашої компанії базується на глибокому розумінні потреб ринку і його тенденцій, на високому рівні уваги до стратегічного та фінансового планування ресурсів, на амбітних цілях, а також на підтримці ініціативних співробітників.

Комерційний директор
Сергій Яковлєв

«MTI – надійний дистриб'ютор» - так про нас говорять партнери. Це важливо! Нас цінують, нам довіряють та заслужено вважають нас одним із лідерів ринку. А ми, в свою чергу, гарантуємо та надаємо якісний сервіс. В цьому, напевно, і є призначення будь-якого бізнесу та дистрибуції особливо.

Партнери MTI hi-tech дистрибуції отримують всебічну підтримку. Це і взаємовигідні фінансові умови, і швидке оформлення замовлень та доставки товарів, і сприяння в області маркетингу, і можливість тестувати і вивчати обладнання та рішення, і, що важливо, найбільша мережа післягарантійного обслуговування.

Фінансовий директор
Руслан Андрійчук

Наші партнери можуть впевнено будувати свій бізнес, отримуючи вигідні фінансові переваги. Програма лояльності MTI hi-tech дистрибуції - це не тільки про знижки, про ексклюзивні підходи. Це ще і про фінансову турботу.

Сьогодні в галузі ми одні з небагатьох, хто готовий запропонувати особливі фінансові умови. У нашому партнерстві діє система поетапної оплати, при якій ми кредитуємо, надаючи товари з розстрочкою платежів. Ми не просто підтримуємо взаємну довіру, ми, як лідери ринку, інвестуємо в розвиток бізнес-середовища нашої індустрії.