Лідери компанії
Однодумці
Команда МТІ

Запорука успішної компанії – цілеспрямована, об’єднана довкола спільної мети, енергійна команда. Ми сучасні, талановиті та натхненні високими технологіями, тому працюємо із наснагою та відданістю своїй справі. Ми поєднуємо творчість та майстерність, щоб досягати спільних високих результатів та невпинно прямувати вперед!

70
Менеджерів з продажу 
45
Бренд менеджерів
9
Регіональних представників
200+
Професіоналів

Генеральний Директор
Борис Белянський

Кожен день ми працюємо над тим, щоб наші відносини з партнерами були довгостроковими і взаємовигідними, наша репутація – бездоганною, а наша команда – високопрофесійною.

Бізнес середовище за своєю суттю – постійний турбулентний потік. І кожна компанія відчуває на собі нестабільність його навантаження і різноспрямований тиск з декількох сторін – споживчого попиту, конкурентного середовища, державного регулювання.

На мою думку, успішність і стійкість нашої компанії базується на глибокому розумінні потреб ринку і його тенденцій, на високому рівні уваги до стратегічного та фінансового планування ресурсів, на амбітних цілях, а також на підтримці ініціативних співробітників.

Комерційний директор
Сергій Яковлєв

«MTI – надійний дистриб'ютор» – так про нас говорять партнери. Це важливо! Нас цінують, нам довіряють та заслужено вважають нас одним із лідерів ринку. А ми, в свою чергу, гарантуємо та надаємо якісний сервіс. В цьому, напевно, і є призначення будь-якого бізнесу та дистрибуції, особливо.

Партнери MTI hi-tech дистрибуції отримують всебічну підтримку. Це і взаємовигідні фінансові умови, і швидке оформлення замовлень та доставки товарів, і сприяння в області маркетингу, і можливість тестувати і вивчати обладнання та рішення, і, що важливо, – найбільша мережа післягарантійного обслуговування.

Фінансовий директор
Руслан Андрійчук

Наші партнери можуть впевнено будувати свій бізнес, отримуючи вигідні фінансові переваги. Програма лояльності MTI hi-tech дистрибуції – це не тільки про знижки, про ексклюзивні підходи. Це ще і про фінансову турботу.

Сьогодні в галузі ми одні з небагатьох, хто готовий запропонувати особливі фінансові умови. У нашому партнерстві діє система поетапної оплати, при якій ми кредитуємо, надаючи товари з розстрочкою платежів. Ми не просто підтримуємо взаємну довіру, ми як лідери ринку інвестуємо в розвиток бізнес-середовища нашої індустрії.