Новини
Безшовне покриття із новою Wi-Fi системою Halo S12 від Mercusys
Завдяки Mesh-технології Mercusys Halo S12 працює як єдина система, забезпечуючи потужний Wi-Fi сигнал в кожному куточку будинку з площею покриття до 260 м². Якщо потрібно збільшити зону покриття, потрібно просто додати більше пристроїв Halo.
Детальніше
Нові широкоформатні принтери Epson серії SureColor SC-T для друку КАД, ГІС завдань або POS-матеріалів
Серія SureColor SC-T призначена для друку лінійних креслень, дизайн-проєктів, яскравих плакатів, банерів і т.д., тому відмінно підійде для різних видів бізнесу.
Детальніше
Нова серія міжмережевих екранів Zyxel допоможе малому і середньому бізнесу налагодити роботу після закінчення пандемії
Міжмережеві екрани Zyxel нової серії USG FLEX забезпечують надійний захист корпоративних мереж і надають віддалений доступ співробітникам. Вони працюють швидше, в них реалізовано більше функцій і гнучку систему ліцензування.
Детальніше
Поповнення складу МТІ ігровими навушниками Esperanza
Стерео навушники з якісним мікрофоном і плавним регулюванням гучності підходять для довгих годин відтворення, прослуховування музики, перегляду фільмів або розмов через месенджери.

Детальніше
Нове покоління персонального фітнес-помічника - ASUS VivoWatch BP (HC-A04)
Це перший пристрій для відстеження сповіщень із функціями фітнес-трекера, і крім того, оснащений двома ЕКГ сенсорами і сенсором ФПГ, які з медичною точністю стежать за частотою скорочення серцевого м'яза і за артеріальним тиском для відслідковування стану організму користувача протягом доби.
Детальніше