Розпродаж комутаторів ZYXEL MES3500-24S. Ексклюзивна ціна для нових та існуючих партнерів!
≈ 3 хвилини читати

У поточних умовах адаптивного карантину, постачальники послуг доступу до Інтернету отримали небувалу кількість скарг на низьку швидкість і перебої в роботі послуги від домашніх користувачів і корпоративних клієнтів. І це не дивно. Користувачі все більше часу проводять в Інтернеті, велика частина бізнесу перейшла на віддалену роботу. З кожним місяцем збільшується кількість відео-трафіку, а разом з ним і навантаження на мережу і обладнання яке і так працює в піку навантаження.

Будівництво нових і модернізація існуючих мереж – завдання номер один для інтернет- провайдерів. Це дасть можливість підключати нових абонентів і уникнути відтоку існуючих.

Щоб допомогти знизити капітальні витрати інтернет-провайдерів та інших комерційних організацій на побудову і модернізацію мережі, компанія MTI встановила унікальну і екстра низьку ціну на одну з найпопулярніших і затребуваних на ринку України моделей комутаторів – ZYXEL MES3500-24S. 

Унікальна ціна діє як для існуючих, так і для нових партнерів при покупці від 1 шт. 

Для резерву, покупки або уточнення деталей звертайтеся до вашого менеджера.

Комутатор Zyxel MES3500 Series був розроблений як ідеальне рішення для провайдерів і допомагає їм запровадити вигідні сервіси на базі Ethernet. За допомогою його потужною апаратної платформи сервіс-провайдери можуть легко розширювати мережеву топологію і, використовуючи надійні функції безпеки, QoS і управління, задовольнити різні потреби клієнтів і забезпечити підтримку IPv6 для розвитку своїх мереж в майбутньому.


Комутатор MES3500 Series забезпечує багаторівневий (L2/L3/L4) пакет ACL складних механізмів контролю на основі політик, який сервіс-провайдер легко може впровадити в своє мережеве середовище за допомогою Web GUI або інтерфейсу командного рядка для запобігання некоректного або несанкціонованого доступу. В політиках можна поставити блокування пакетів з певними MAC- або IP-адресами, а також з портами TCP/UDP джерела і одержувача.

Основні переваги ZYXEL MES3500-24S:

  • Високий рівень QoS допомагає забезпечити високу якість сервісів

Zyxel MES3500 Series реалізує контроль трафіку на швидкості фізичного середовища з класифікацією вхідних пакетів і призначенням їм пріоритету відповідно до заздалегідь визначеними політиками QoS, що відображають вимоги сервіс-провайдера.

  • Покращена безпека для захисту клієнтів

Користуючись загальними мережевими ресурсами або загальними пристроями, абоненти не повинні впливати на роботу один одного. Для вирішення цієї проблеми в Zyxel MES3500 застосовується повний набір функцій безпеки, які керують мережевим трафіком і захищають дані всіх абонентів. 

Функція Port Security блокує на рівні портів доступ до мережі неавторизованих користувачів. А функція безпеки 802.1X разом з сервером RADIUS забороняє неавторизований доступ на основі імені користувача і пароля (або інших ідентифікаційних даних), реалізуючи потужний механізм контролю для конвергованих мереж, що підтримують як провідний, так і бездротовий доступ.

  • Відмовостійка архітектура з можливістю резервування

Щоб мережа працювала стабільно, сервіс-провайдер повинен забезпечити її швидке відновлення і високу готовність. У MES3500 Series застосовується цілий комплекс функцій, що гарантують постійну мережеву працездатність. 

Так, функція IEEE 802.3ad Link Aggregation, запобігаючи перебої в роботі мережі, резервує маршрути передачі пакетів і агрегує смугу пропускання для важливих дзвінків. Якщо обрив з'єднання все-таки відбудеться, то функції IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) і IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), будуть пересилати пакети по резервному маршруту і тим самим забезпечать миттєве відновлення роботи мережі.

  • Підтримка Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) SFP

Доступ до поточних параметрів пристрою в реальному часі забезпечує вдосконалений цифровий інтерфейс DDMI. В якості опції він реалізує також функції програмного контролю та моніторингу сигналів введення-виведення SFP. Крім того, MES3500 Series може вести моніторинг компонентів і отримувати цифрові аларми і попередження, які лунають із боку функцій ізолювання і прогнозування збоїв.

Завдяки підтримці інтерфейсу цифрового моніторингу користувачі MES3500 Series легко можуть виявити втрату переданих трансивером пакетів і несправність кабелю. Таким чином вони не лише отримують стабільно працюючі мережеві сервіси, але і значно покращують свою продуктивність.

DDMI веде моніторинг:

  • температури модуля SFP

  • напруги харчування

  • відхилення струму

  • потужності на виході

  • потужності на вході

Всі ці функції підтримують порогові значення алармів і попереджень.

  • Багатий вбудований функціонал IPv6 забезпечить розширення мережі в майбутньому

Zyxel прогнозує широке використання можливостей управління IPv6, тому в MES3500 Series застосовується весь пакет функцій управління хостом, що гарантує легку міграцію з IPv4 на IPv6 і розширення мережі в майбутньому. 

Підтримка IPv6 не тільки дає перевагу при високій щільності портів Fast Ethernet, а й дозволяє зберегти інвестиції в мережеве обладнання, а тому прекрасно підходить як для ядра, так і для кордону мережі.


Наступна стаття
Нові відеокарти NVidia серії GeForce RTX 30
Нові відеокарти дають більш реалістичну графіку, приріст FPS і забезпечують виняткову продуктивність в іграх, стрімінгу і при обробці графіки та відео.
Детальніше