Новинки моніторів BenQ PD2705Q та PD3420Q
≈ 2 хвилини читати

Виробник моніторів BenQ нещодавно презентував новинки дизайнерських моделей PD2705Q та PD3420Q із серії DesignVue Designer.  

Вони адресовані користувачам, які займаються створенням та обробкою зображень, монтажем відео і виконанням інших завдань, що вимагають високої точності і стабільності передачі кольору.

Особливості новинок:

  • Монітор BenQ PD2705Q

Професійний 27 дюймовий монітор, який чудово підходить для дизайнерів та відео редакторів. Монітор забезпечує кольорову точність завдяки роздільній здатності 2K QHD (2560x1440). Монітор охоплює 100% стандартного sRGB та Rec, 709 широких кольорових гам при досягненні дивовижної кольоровості Delta E ≤ 3. PD2705Q також підтримує HDR10, що дозволяє творцям попередньо переглядати створений відео контент в HDR.  

BenQ спеціально створила технологію AQCOLOR, розроблену для точного відтворення творчої роботи в графічному дизайні, редагуванні відео, фотографії та поствиробництві відео. Професійна дизайнерська робота отримає користь від точності кольорів, відчуваючи усі кольорові градації та природні кольорові переходи та тонке затінення. 

  • Монітор BenQ PD3420Q

Широкий простір екрану BenQ PD3420Q полегшує творчість та пропонує новий візуальний досвід дизайнерам та відеоредакторам. Співвідношення сторін 21:9 пропонує додаткову нерухомість екрану для розміщення більшої кількості програм редагування, а HDR10 дозволяє відеоредакторам переглядати відеоконтент HDR для отримання задовільних результатів редагування. Його кольорові гами DCI-P3 та Display P3 надають яскраві кольори. 

Дизайнерський монітор BenQ PD3420Q відповідає галузевим стандартам кольорів, завдяки дисплею P3 досягаючи Delta E≤3 у sRGB.


Монітори незабаром будуть доступні на складі MTI hi-tech дистрибуція

За інформацією звертайтесь до менеджера нашої компанії. 

Бажаємо Вам вдалих продажів!

Наступна стаття
Монітори для комфортної роботи, навчання, відпочинку
Широкий асортимент моніторів від провідних виробників.
Детальніше