GIGABYTE B650 AERO G - супутник для досягнення творчих висот!
≈ 2 хвилини читати

Представляємо новий витвір інженерної майстерності - материнську плату GIGABYTE B650 AERO G, спеціально розроблену для креаторів та тих, хто шукає найвищу продуктивність у своїх творчих завданнях.

GIGABYTE B650 AERO G відзначається високотехнологічними рішеннями для максимального забезпечення творчих ігрових та редагувальних потреб користувачів. Ця материнська плата стане невід'ємним інструментом для редагування відео, обробки графіки та створення вражаючого контенту. Її високоякісні компоненти та передові технології роблять її ідеальним вибором для тих, хто прагне до виняткової продуктивності.
   

Основні характеристики:

Забезпечує підтримку нового Socket AM5 та оснащена чипсетом AMD B650, ця плата готова забезпечити вам потужність та продуктивність на рівні.

Ця материнська плата оптимально пристосована для процесорів AMD Ryzen 7000 серії, гарантуючи вам найвищу продуктивність.

Що стосується пам'яті, GIGABYTE B650 AERO G розрахована на 4 слоти DDR5 DIMM з можливістю підключення до 192 ГБ оперативної пам'яті з кількістю каналів 2, підтримуючи імпресивні частоти до 8000 МГц. Такий величезний обсяг та швидкість роботи з пам'яттю роблять цю плату ідеальним вибором для редагування відео та графіки.

Модель оснащена 3 роз'ємами M.2 (NGFF), що відкриває широкі можливості для підключення сучасних пристроїв з високою швидкістю передачі даних.

Порти USB, які включають в себе 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0, та 7 x USB 3.2, разом з іншими зовнішніми роз'ємами, такими як HDMI та DisplayPort, забезпечують зручність і підтримку сучасних периферійних пристроїв. Вбудований бездротовий інтерфейс 802.11 b/g/n/ac/ax та Bluetooth роблять цю плату ще більш універсальною та зручною для вас.

Усе це в поєднанні з потужним аудіокодеком Realtek ALC1220-VB, підтримкою RAID, та LAN інтерфейсом зі швидкістю 2.5 Гбіт/с, робить GIGABYTE B650 AERO G ідеальним вибором для креативних та ігрових комп'ютерних систем, де висока продуктивність є ключовим фактором.

Наступна стаття
ThinkBook 16 Gen 6 — сучасний ноутбук Lenovo для професійного використання за відносно невисоку ціну
Надійний інструмент для ефективної роботи, який поєднує в собі потужну продуктивність і елегантний дизайн.
Детальніше