Монітори MSI для нового рівня візуального досвіду
≈ 4 хвилини читати

Ми раді повідомити вас про надходження в продаж моніторів серії PRO від MSI - PRO MP2422C, PRO MP243XP і PRO MP273AW.

Ці моделі відзначаються високою якістю зображення, інноваційними функціями та різноманітними можливостями, які роблять їх ідеальними для різних професійних та особистих застосувань.


Основні особливості серії PRO:

Універсальність: Ці монітори підходять для користувачів, які шукають недорогий монітор для загального використання вдома або в офісі. Особливо, звертаємо увану на модель MSI PRO MP2422C.

Висока роздільна здатність: PRO MP273AW підтримує WQHD (2560 x 1440 пікселів), що дозволяє вам працювати з високоякісними зображеннями і відео з надзвичайною чіткістю.

IPS-панель з точною передачею кольорів: Всі моделі моніторів в серії PRO оснащені IPS-панелями, які забезпечують точне відтворення кольорів та великі кути огляду.

Розширені можливості підключення: Всі монітори мають різноманітні порти для підключення різних пристроїв, включаючи HDMI, DisplayPort і USB.

Оптимізація для геймінгу: Модель PRO MP243XP підтримує технологію AMD FreeSync, що забезпечує плавний геймінг без подертостей зображення.

Регульована по висоті підставка: Монітор PRO MP273AW оснащений підставкою з можливістю регулювання по висоті для максимальної зручності користувачів.


Ці монітори ідеально підходять для професійних застосувань, включаючи редагування відео, графіку та дизайн. Вони також будуть цікавими для геймерів, які шукають якісний геймінг-монітор з інноваційними функціями.

Не пропустіть можливість додати високу якість та функціональність цих моніторів до вашого асортименту продукції. 


Наступна стаття
CHOETECH за надійне і зручне енергозабезпечення
Gередові портативні зарядні станції CHOETECH дозволяють забезпечити дім або подорож і всі потрібні прилади безперебійною енергією.
Детальніше