Нові рішення ZOWIE для геймінгу: серія безпровідних мишок EC-CW
≈ 3 хвилини читати

Серія бездротових мишок ZOWIE EC-CW в кількох розмірах — це найкращий вибір для професійних геймерів, оскільки їх форма зручніша для тих, хто віддає перевагу асиметричному ергономічному дизайну.

ZOWIE EC-CW — це результат безкомпромісної якості, яку кожен кібеспортсмен очікує від бренду ZOWIE. Вони поєднують в собі сучасний дизайн та передові технології, щоб надати гравцям конкурентну перевагу. 


Головні особливості:

  • Комфорт та контроль: EC-CW мають природну вигнуту верхню конструкцію, яка прилягає до долоні і забезпечує розслаблюючу підтримку, особливо під час виконання далеких горизонтальних рухів в іграх. Це надає стабільне керування при маневруванні та підйомі миші.

Форма EC-CW підтримує зручне положення пальців і передпліччя при тривалому використанні та частих клацаннях, таким чином забезпечуючи витривалість.

Серія Wireless EC-CW має різні розміри залежно від ігрових вимог і уподобань. Вага та загальне відчуття клацання бездротової версії подібні до мишей версії C.

Для тих геймерів, чий звичайний ігровий процес вимагає більше вертикальних рухів без потреби возитися з програмним забезпеченням, розмір EC3-CW з меншою загальною довжиною  та вагою стане хорошим вибором.

У EC2-CW вага 77 замість 76 грам, а висота та довжина трішки більша ніж у варіанта EC3-CW, але це також може надати відчуття додаткової стабільності.

  • Безпровідна свобода: Впроваджуючи бездротове з’єднання зі своїми мишами, Zowie акцентувала увагу на стабільності цього способу зв’язку. Виробник відомий тим фактом, що його миші використовуються професійними гравцями та на великих заходах, таких як турнір із CS:GO "IEM", де кількість електронних пристроїв і бездротових мереж може викликати перешкоди. З цієї причини мишки EC-CW мають вбудовані потужні антени та спеціальний автономний ресівер із посиленим сигналом, що гарантує стабільне з’єднання без затримок.
  • Професійна точність: Мишки обладнані датчиком з роздільною здатністю 3200DPI із 4-ма рівнями регулювання. Регульована швидкість передачі даних по USB 125/500/1000 Гц. Звичайно, як і личить Zowie, мишки підключаються Plug&Play і не потребують додаткового драйвера.

ZOWIE EC2-CW та EC3-CW пропонують безпровідне підключення з низькою затримкою, що робить їх ідеальними для швидких ігор.

  • Надійність і довговічність: ZOWIE відомий своєю якістю виготовлення, і ці миші не виключення. Вони спроєктовані для тривалого використання, щоб задовольнити потреби навіть найвимогливіших гравців.

Обидві моделі гарантують професійну якість та відмінну продуктивність. Вибір між ZOWIE EC2-CW та EC3-CW залежить від вашого комфорту, розміру руки і особистих вподобань. 

Наступна стаття
Широкий вибір обсягів пам'яті, включаючи бюджетні та флагманські моделіі
Atria пропонує широкий вибір обсягів пам'яті, включаючи бюджетні та флагманські моделі, що гарантують безпеку та продуктивність обробки даних за доступну ціну.
Детальніше