Новинки периферії від TRUST для комфортної та продуктивної роботи і розваг!
≈ 5 хвилин читати

Раді повідомити, що в асортименті бренду TRUST з'явилися нові периферійні пристрої, які забезпечують високу продуктивність та комфорт у роботі за комп'ютером.

Трохи більше про про їх особливості та переваги: 

Ozaa Rechargeable Wireless Mouse - бездротова миша преміумкласу з налаштовуваною швидкістю курсору та ергономічним дизайном, що забезпечує комфортну роботу впродовж багатьох годин.

Їі вбудований перезаряджуваний акумулятор не вимагає використання батарейок і легко заряджається через роз'єм micro-USB.

Модель доступна у різних кольорах.


TRUST Bayo Ergo Recharge Wrls Mouse - безпровідна миша з можливістю підзарядки, підсвічуванням.  Її вертикальна конструкція забезпечує оптимальне положення пензля, що дозволяє працювати протягом багатьох годин без перенапруги. Вона працює через USB-приймач, який зберігається всередині миші.

Має світлодіодний індикатор низького заряду акумулятора і повідомляє, коли потрібно підзарядити мишу.


TRUST Bayo Ergo Wired Mousе - провідна миша з ергономічною вертикальною конструкцією для зниження навантаження на руку та зап'ястя. Налаштуйте чутливість миші від 800 до 4200 пікселів на дюйм, залежно від ваших уподобань. Тим часом дві кнопки для великого пальця дозволяють легко переміщатися вперед і назад у браузері.

Регульована кольорова світлодіодна стрічка в нижній частині миші надає робочій обстановці живу, але стриману атмосферу.


TRUST GXT 110W Felox Wrls Game Mouse - бездротова миша для вільного руху без будь-яких умов.
Регульована швидкість цієї миші в діапазоні від 800 до 4800 пікселів на дюйм гарантує, що ви отримаєте максимальну віддачу від гри.

4 різних варіанти багатобарвного світлодіодного підсвічування дозволяють персоналізувати цю мишу відповідно до вашого ігрового стилю. Життя краще у кольорі!
Шість зручних кнопок, у тому числі дві бічні кнопки, кнопка колеса прокручування та вибір DPI, дають вам стільки варіантів, щоб грати так, як вам подобається.
Ці новинки периферії Trust підійдуть для широкого кола користувачів і надають новий рівнень комфорту та продуктивності.

Наступна стаття
Нові можливості з яскравістю та чіткістю відображення проєкторів ACER
Від бізнес-презентацій до кінозалу вдома, ці моделі відкривають нові можливості для всіх потреб.
Детальніше