Ноутбук для креаторів - Acer ConceptD 7 Ezel. Оскар за дизайн і багатофункціональність
≈ 2 хвилини читати

Знайомимо вас із оглядом ноутбука-трансформера ConceptD 7 Ezel. Він орієнтований на застосування творцями цифрового контента. 

Огляд вийшов на Youtube-каналі Kaddr

Дана модель отримала 15,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 4K, який може обертатися таким чином, щоб формувати 5 різних конфігурацій пристрою. У тому числі дисплей можна розташувати на клавіатуру.

Крім того, дисплей ноутбука є сенсорним, і на ньому можна малювати за допомогою комплектного цифрового пера Wacom EMR. Дисплей забезпечує охоплення 100% колірного простору Adobe RGB, а точність передачі кольору заявлена ​​Delta E <2. Екран має антиблікове покриття і забезпечує максимальну яскравість зображення 400 ніт.  

Ноутбук Acer ConceptD 7 Ezel відрізняється не тільки оригінальним дизайном, але і високою продуктивністю. Він може включати: процесор Intel 10-го покоління (Comet Lake H-Series), до 32 ГБ оперативної пам'яті, твердотільний накопичувач PCIe ємністю до 2 ТБ і дискретну відеокарту NVIDIA.

Пристрої є частиною програми NVIDIA RTX Studio, яка пропонує спеціальні версії драйверів, оптимізовані для підвищення продуктивності творчих додатків. З інтерфейсів доступні два порти Thunderbolt 3, відео-порти DisplayPort 1.4 і HDMI 2.0 і слот для карти пам'яті SD.

Для замовлення цього продуктивного ноутбука звертайтеся до нашого менеджера. 

Повний відео-огляд доступний тут: