Компанія МТІ оголосила про початок співпраці з відомим виробником аксесуарів, цифрових та зарядних пристроїв – компанією UGreen
≈ 1 хвилина читати

МТІ hi-tech distribution прагне забезпечувати своїх клієнтів лише високотехнологічними товарами та рішеннями для різних потреб, в тому числі, допоміжними аксесуарами і цифровими пристроями. І співпрацює лише з найкращими продуктовими IT-компаніями!

Нещодавно МТІ підписала партнерську угоду з UGreen – виробником аксесуарів, цифрових та зарядних пристроїв! Бренд відомий своєю високою якістю, надійністю та інноваційними рішеннями за відносно доступною ціною.

Із моменту заснування у 2012 році UGreen присвятив себе створенню споживчих електронних пристроїв і аксесуарів із передовими технологічними інноваціями, щоб зробити їх доступними для широкого кола споживачів. Компанія займається розробкою та виробництвом своєї продукції, використовуючи тільки найкращі матеріали та технології. UGREEN прагне надавати клієнтам максимальну якість, що супроводжується першокласним обслуговуванням.

Цифрові аксесуари стають все більш важливими в умовах мобільного світу та інтенсивного використання смартфонів, планшетів та інших портативних електронних гаджетів. А відтак при їх заряджанні та підключенні користувачі потребують більшої гнучкості, зручності та надійності.

Зокрема, зростає попит на бездротові технології, які власне дають ще більші можливості безпечного заряджання без необхідності підключення дротових кабелів. У свою чергу, до кабельної продукції висуваються вимоги ефективності для швидкої передачі даних, безпечного заряджання та міцність.

У співпраці з UGreen, МТІ планує розширити свій асортимент високоякісних та інноваційних зарядних пристроїв та аксесуарів для електронних пристроїв. МТІ Distribution здійснюватиме дистрибуцію продуктів UGreen на території України, забезпечуючи повний технічний супровід.

Дистрибутором вже розпочато постачання найбільш популярних продуктів UGreen: GaN зарядних пристроїв, PD швидкісних зарядок, USB кабелів для Android та Apple. Надалі в продаж надійдуть і інші продукти UGreen, такі як автомобільні та бездротові зарядні пристрої.

GaN зарядні пристрої від UGreen є інноваційними та передовими технологіями в галузі зарядки пристроїв з мінімальною втратою енергії. Порівняно зі звичайними зарядні пристрої UGreen компактні, легкі та мають менші енерговитрати, що дозволяє їм працювати більш ефективно. Крім того, вони надійні, тому довго працюватимуть без перебоїв.

PD швидкі зарядні пристрої UGreen забезпечують надшвидку зарядку з великою потужністю. Зарядні пристрої UGreen із підтримкою технології PD можуть швидко заряджати пристрої, включаючи смартфони, планшети та навіть ноутбуки. Вони мають різні потужності від 18 Вт до 100 Вт, що дозволяє вибрати оптимальний варіант.
Деякі моделі швидкісних зарядок UGreen дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно. Вони також мають вбудований захист від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує безпечну та надійну роботу.

Для швидкої передачі даних, зарядки пристроїв UGreen розробляє високоякісні USB-C кабелі для Android та Apple. Кабелі мають різну довжину, від 0,5 м до 2 м, що дозволяє користувачам вибирати той, який відповідає їхнім потребам. Крім того, деякі моделі мають додаткові функції, такі як роз'єм Lightning, який підтримує зарядку для пристроїв Apple.

Бренд UGreen має декілька переваг, що роблять його продукти популярними серед клієнтів:

  • Якість: UGreen ставить на перше місце якість своїх продуктів, використовуючи тільки високоякісні матеріали та проходячи строгий контроль якості перед випуском на ринок.
  • Швидкість зарядки: Продукти UGreen мають високу швидкість зарядки, що дозволяє швидко та ефективно заряджати ваші пристрої.
  • Безпека: UGreen акцентує увагу на безпеці своїх продуктів.
  • Універсальність: UGreen випускає продукти, що підходять для різних типів пристроїв Android та Apple.
  • Дизайн: Продукти UGreen мають сучасний та ергономічний дизайн, що дозволяє користуватись ними з комфортом та зручністю.
  • Екологічність: UGreen прагне зменшити вплив на навколишнє середовище, використовуючи екологічно чисті матеріали та збалансований підхід до виробництва продуктів.

«Ми раді почати співпрацю з UGreen та представити їх продукцію в нашому асортименті. МТІ завжди ставить якість продукції, яку презентує у портфелі, на перше місце. Для наших клієнтів це означає доступ до високоякісних та інноваційних цифрових аксесуарів від провідного бренду, який зарекомендував себе на міжнародному ринку. Продукція UGreen затребувана мільйонами користувачів у Європі та світі. Вона має численні нагороди в галузі інновацій та дизайну таких престижних конкурсів, як CES, Red Dot, iF Design та ін.

Ми впевнені, що ця співпраця принесе багато вигод для наших клієнтів та задоволення високою якістю для користувачів» - зазначає Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI hi-tech дистрибуція.

Продукція бренду відповідає стандартам європейської хімічної безпеки RoHS, а її якість суворо контролюється на всіх етапах виробництва: кожен аксесуар проходить низку перевірок до надходження у продаж.

Користувачам UGREEN надається сервісна підтримка та гарантійне обслуговування на території усієї країни. МТІ вже отримала перші поставки товарів UGreen і в асортименті доступні зарядні пристрої та USB-кабелі виробника.

Про дистрибутора

MTI hi-tech дистрибуція - один із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність з 1991 року. Входить до Групи компаній MTI. Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: Acer, Asus, APC by Schneider Electric, Aruba, Canon, Epson, Gamemax, GIGABYTE, Goodram, Hewlett Packard, HPE, Huawei, IBM, KIVI, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, Samsung, TP-Link, Gazer, Navitel і багато інших.

Про виробника

UGREEN – це компанія, яка поєднує досвід та інновації і спеціалізується на розробці та виробництві продуктів та рішень для професійного підключення аудіо та відео, мультимедійних перетворювачів та інших продуктів, що задовольняють різноманітні потреби клієнтів.

Із моменту заснування в 2012 році виробник присвятив себе створенню споживчих електронних пристроїв і аксесуарів із передовими технологічними інноваціями, щоб зробити їх доступними для широкого кола споживачів. Бренд належить Ugreen Group Limited, розташованій у Шеньчжені, Гуандун, і представлений у багатьох країнах світу. Кількість співробітників виробника становить понад 1000 чоловік, у тому числі, 150 інженерів R і D і 60 досвідчених дизайнерів. Бренду довіряють понад 40 мільйонів користувачів із більш ніж 100 країн.

Ugreen має великий асортимент продукції, що включає в себе кабелі, зарядні пристрої, адаптери, концентратори USB, зовнішні жорсткі диски, кард-рідери, аудіо- та відео-конвертери для смартфонів і комп'ютері,в акумуляторні батареї, аксесуари для дому та автомобіля та інші пристрої. Принцип дизайну продукції UGREEN – простота, зручність використання та турбота про комфорт користувача.

UGREEN прагне надавати клієнтам максимальну якість, що супроводжується першокласним обслуговуванням. Головна цінність компанії – клієнтоорієнтованість, застосування інноваційних технологій.