MTI hi-tech дистрибуція представить українському ринку лінійку високоємних портативних зарядних станцій Choetech
≈ 4 хвилини читати

Компанія MTI hi-tech дистрибуція підписала контракт із виробником бездротових зарядних пристроїв, високотехнологічних засобів підключення USB 3.0 і USB C та інших мобільних аксесуарів, інноваційною компанією Choetech на постачання в Україну портативних зарядних станцій. 

Перші поставки очікуються вкінці січня 2023 року.

Лінійка потужних зарядних станцій Choetech, які постачає МТІ, складається з 4 моделей ємністю від 300W до 2000Wh:

  • BS002 - портативна електростанція Choetech 300 Вт
  • BS004 - портативна електростанція Choetech 500 Вт
  • BS005 - двонаправлена зарядна станція Choetech з функцією ДБЖ 1200 Вт
  • BS006 - двонаправлена зарядна станція Choetech з функцією ДБЖ 2000 Вт
Це високонадійні портативні електростанції чистої синусоїди, які безпечно живлять електронні пристрої, забезпечуючи стабільну електроенергію.

Універсальність та багатофункціональність – ті переваги, що роблять електростанції Choetech корисними в побуті і незамінними у надзвичайних випадках. У них великий набір інтерфейсних роз'ємів, тому до Choetech можна підключати як класичні вилки електроприладів, так і зарядні кабелі. А також є вбудоване підсвічування, щоб завжди мати поруч екстрене джерело освітлення із тривалим часом роботи.

Мобільні електростанції Choetech виступають відмінним резервним чи аварійним джерелом живлення і виручать в різних ситуаціях. Ці пристрої призначені, щоб замінити основне джерело живлення на вулиці чи вдома у разі відключення електроенергії.

Вони безпечні для використання у приміщенні і дозволяють під’єднувати всю потрібну домашню техніку: смартфон, wi-fi роутер, лампу, ноутбук, телевізор та іншу побутову техніку.

Ці зарядні станції працюють без шуму та викидів. Легкий звук під час роботи дає лише вентилятор охолодження з бічної сторони генератора.

Також вони будуть корисні в довготривалій подорожі на природу. Електростанції досить легкі та зручні для транспортування, тому їх можна взяти з собою будь-куди.

Техніка, під’єднана до Choetech, буде убезпечена від поломок, оскільки електрогенератори оснащені додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали, з яких зроблений їх корпус, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.

Значна перевага цих портативних зарядних станцій полягає у повній екологічності і безпечності. Для заряджання акумулятора передбачені аж 4 способи: від мережі, автомобільний зарядний пристрій, через адаптер Type-C та додатково через підключення сонячної панелі. Тому з ними можна комфортно працювати у квартирі чи перебувати на природі.

«Перед нами у повсякденному житі наразі постає все більше викликів, що певною мірою ускладнює і робочі процеси. І, відповідно, нам потрібно ставати більш гнучкими та мобільними в підходах до щоденних задач. Сучасні портативні зарядні станції дають таку можливість. І компанія Choetech пропонує одні з найкращих універсальних мобільних електростанцій для того, щоб ми могли ефективно працювати та організовувати побут попри всі непередбачувані ситуації,» – зазначає Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI hi-tech дистрибуції.

З моменту запуску в 2012 році бренд Choetech заслужив визнання, і зараз будучи одним із світових постачальників першокласних портативних пристроїв, сонячних зарядних пристроїв, електростанцій та мобільних аксесуарів у сфері бездротової зарядки, продовжує надалі швидко розвиватися.

Компанія-виробник забезпечує 24 місяці гарантії на зарядні електростанції, а авторизоване сервісне обслуговування для користувачів надаватиме MTI hi-tech Engineering.

Про CHOETECH

Компанія CHOETECH була заснована в 2012 році, об'єднавши дослідження та розробку, продаж та обслуговування бездротових зарядних пристроїв, високотехнологічних USB-кабелів та зарядних пристроїв, пристроїв зв'язку USB 3.0 та USB C PD, цифрових AV-продуктів та інших мобільних аксесуарів і т. д. Виробник спеціалізуємося на продуктах 3C, а саме продуктах, пов'язаних із комп'ютерною, побутовою електронікою та засобами зв’язку. Заслужила визнання виробників у своїй галузі та в даний час є одним із провідних світових постачальників першокласних мобільних аксесуарів, сонячних зарядних пристроїв та електростанцій до більш, ніж 80-ти країн світу. Завдяки сталій репутації Choetech продовжує зростати швидкими темпами. Одна з ідей компанії – перерізати всі кабелі та стрибнути в майбутнє.