Huawei представила точки доступу AirEngine Wi-Fi 7 All-Scenario для покращення мережевого досвіду клієнтів в галузях освіти, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі та виробництва
≈ 3 хвилини читати

Париж, Франція, 16 листопада 2023 р. 

На заході Huawei Connect 2023 в Парижі Huawei представила своє рішення All-Scenario WLAN, яке постійно сприяє застосуванню технології стандарту Wi-Fi 7 на підприємницькому ринку і безперервно покращує мережевий досвід клієнтів у галузях освіти, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі та виробництва.

Янг Чаобін, член ради Huawei та президент продуктів та рішень ІКТ, сказав: «Перші точки доступу класу підприємства Wi-Fi 7 із підтримкою 120 одночасних каналів HD-відео та забезпеченням всюди присутньої пропускної здатності 10 Гбіт/с». 

Точки доступу Huawei AirEngine Wi-Fi 7 All-Scenario виділяються високою швидкістю передачі даних на одне пристрій та пропускною здатністю точки доступу. Крім того, точки доступу Huawei AirEngine Wi-Fi 7 використовують багато інноваційних технологій, таких як динамічно-зумована розумна антена, координована просторова повторна використання (CoSR) багатократна координація точок доступу та роумінг на основі штучного інтелекту, для надання бездротової пропускної здатності до 10 Гбіт/с та забезпечення інтелектуального мультимедійного планування. Таким чином, одна точка доступу AirEngine Wi-Fi 7 підтримує користувачів у високоспоживчих робочих просторах, які вільні від обмежень швидкості або конфліктів за пропускною здатністю від служб завантаження. Всі ці характеристики роблять Huawei AirEngine Wi-Fi 7 ідеальним вибором для сценаріїв високоспоживаної офісної діяльності.

У Huawei є вражаючий досвід у галузі підприємницьких бездротових мереж і вона є великим учасником в розробці Wi-Fi від Wi-Fi 4 до Wi-Fi 7. В європейських підприємницьких ринках продукція AirEngine Huawei широко використовується в галузях освіти, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі та виробництва. Huawei завжди акцентувала на досвіді, вимогах та проблемах клієнтів, щоб створювати високоякісні бездротові мережі для підприємств і отримувати нагороди за це.

China Telecom and Huawei complete transmission system verification | Capacity Media

Нещодавно Huawei отримала нагороду "Найкраща підприємницька бездротова мережа 2023 року" на Industry Awards 2023 від Wireless Broadband Alliance (WBA) за своє польове рішення AirEngine Wi-Fi 7 високої якості. Це перша нагорода для Wi-Fi 7, що свідчить про те, наскільки суттєво точки доступу Huawei AirEngine Wi-Fi 7 були визнані глобальними користувачами підприємств. 2023 рік став першим роком комерційного використання точок доступу Wi-Fi 7, позначаючи початок дійсного обслуговування цього останнього стандарту Wi-Fi як у щоденній роботі, так і в житті. Нагорода свідчить про широке визнання інноваційних ідей, доказаних застосувань та лідерства серії продуктів AirEngine Wi-Fi від Huawei.

Крім того, відповідно до тенденцій еволюції Wi-Fi, Huawei вже готується до наступного етапу: еволюції багаторівневих кампусів.

Оскільки Wi-Fi 7 забезпечує більше пропускної здатності, мережам кампусів потрібно витримувати цей трафік, тому наближається еволюція багаторівневих кампусів. З переходом від 1Гбіт/с комутаторів доступу до 2,5Гбіт/с, цей вибір мотивований двома основними причинами: 2,5Гбіт/с може витримувати трафік Wi-Fi 7 і підтримує всі типи пристроїв, що використовують 2,5Гбіт/с, 1Гбіт/с, 100Мбіт/с і 10Мбіт/с. Важливо відзначити, що це також дозволяє клієнтам залишати свої поточні кабелі там, де їх не можна негайно замінити, пропонуючи найбільш плавний перехід до Wi-Fi 7.

В майбутньому Huawei буде продовжувати вивчати підприємницькі бездротові мережі та співпрацювати з глобальними підприємствами для вивчення більше інноваційних варіантів використання Wi-Fi в підприємствах, робочих просторах, виробництві, освіті, охороні здоров'я та інших галузях. Компанія залишається в лідерах екосистеми бездротових технологій, пропонуючи передові рішення для вдосконалення мережевих можливостей та забезпечення високоякісного з'єднання для користувачів у всіх сферах життя.

Наступна стаття
Європейські читачі технологічної журналістики обирають продукти ASUS як кращі
ASUS здобув визнання у таких категоріях, як материнські плати, відеокарти, ігрові ноутбуки, монітори та маршрутизатори
Детальніше