Goodram ODD3 (64 ГБ): крутий USB-накопичувач для авто за невеликі гроші
≈ 4 хвилини читати

Шановні партнери!

Для ознайомлення представляємо огляд USB-накопичувача Goodram ODD3. 

Автор: Сергій Решодько. 

Повний огляд ви знайдете на ресурсі

ODD3 USB 3.0 дозволяє використовувати один USB-накопичувач із різними стаціонарними та мобільними пристроями. Оснащений двома USB-роз'ємами – типу A і C. Це дозволяє переносити дані між комп'ютерами і ноутбуками з класичним USB-роз'ємом і новітніми ультрабуками, телефонами і планшетами, що мають роз'єм типу C. Дане рішення є ідеальним для розширення пам'яті будь-якого пристрою, в ситуації, коли у вас немає доступу до ресурсів у хмарі.

Характеристики:
Обсяги:  16, 32, 64GB
Інтерфейс: USB 3.1 типу A зворотна сумісність з USB 3.0/2.0/1.1; USB 3.1 типу C™
Швидкість роботи:  читання до 60 MB/s; запис до 20 MB/s
Розміри:
28,5x21,5x7,2 mm
Вага без упаковки: 
4g
Розміри блістерної упаковки: 
103 mm (ширина)x123 mm (висота)
Джерело живлення: 
живлення від роз'єму USB
Робоча температура:
0 - 70°C (рекомендована)
Температура зберігання:
-25 - 85°C (рекомендована)
Вологість роботи і зберігання:  5~95% (рекомендована)
Функція Ready Boost  підтримується
Сумісність з операційними системами:  Windows 2000 SP4 і більш пізні, MacOS 10.5.x і більш пізні, Linux v.2.6.x і більш пізні   

Завдяки поєднанню традиційного USB-роз'єму типу A і роз'єму типу C ™, можна легко переносити дані між пристроями, оснащеними як традиційними, так і новими роз'ємами. У зв'язку зі зростаючою популярністю роз'єму типу C ™, USB-накопичувач ODD3 з кожним днем ​​ставатиме все більш практичним.
У USB-накопичувачі ODD3 використовуються тільки кращі компоненти, а в ході всього виробничого процесу флеш-накопичувач проходить багатоетапні випробування і строгий контроль якості. Завдяки цьому на ODD3, як і на інші продукти GOODRAM, надається довічна гарантія виробника.


Висновки
Таким чином, ODD3 виглядає цікавим накопичувачем USB для мультимедійного центру вашого авто. На стороні пристрою компактність і надійна збірка (за винятком «страховки» ковпачка), відмінні швидкості, інтерфейс Type-C плюс хороша вартість.