MTI hi-tech дистрибуція уклала ексклюзивний контракт на поставки навігаційного обладнання NAVITEL
≈ 3 хвилини читати

Навітел_пресреліз.png
Один із найбільших українських імпортерів техніки і високотехнологічного обладнання компанія MTI hi-tech дистрибуція стала партнером провідного розробника навігаційного ПЗ, картографії та інтелектуальних систем моніторингу NAVITEL і вже з листопада починає поставки продукції.

Портфель бренду буде представлений 4 моделями GPS-навігаторів, 12 моделями відеореєстраторів та автомобільними аксесуарами.

За 13 років присутності на міжнародному ринку бренд NAVITEL завоював довіру користувачів якістю своєї продукції і демократичними цінами. До кожного девайсу надається ліцензований додаток з картою Європи "NAVITEL Navigator".

GPS-навігатори даної марки оснащені функцією FM-передавача і аудіоплеєра. Власні карти NAVITEL регулярно оновлюються, мають широку базу даних POI (англ. Points of interest - об'єкти інфраструктури, пам'ятки, природні зони, координати яких нанесені на GPS карту) і отримують інформацію з фоторадарів. Крім того, в компанії працює власний картографічний відділ.

Відмінна риса відеореєстраторів NAVITEL — запис відео в якості FULL HD, навігаційна ліцензія для смартфона, деякі моделі підтримують Wi-Fi (наприклад, NAVITEL R1000 / R700).

Компанія MTI також буде здійснювати сервісну підтримку пристроїв NAVITEL.

"Ми націлені на розвиток бренду NAVITEL на перспективному українському ринку. Для цього ми вибрали співпрацю з надійним українським імпортером і провідним дистрибутором, готовим підтримувати нас в реалізації і просуванні hi-tech рішень для широкого кола споживачів. Саме таким партнером є MTI hi-tech дистрибуція ", — зазначає Тобіаш Янковський, CEO компанії NAVITEL в Європі.

NAVITEL®
Провідний розробник електронних приладів, навігаційного ПЗ і інтелектуальних систем моніторингу. Компанія має представництва в Україні, Білорусі, Чехії, Росії, Польща. Програма NAVITEL Навігатор пропонує сучасну мультиплатформенну навігацію по всьому світу. ТОВ «Навітел Україна» засноване в 2006 році.

MTI hi-tech дистрибуція
Один із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність з 1991 року.

Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: Acer, Asus, APC by Schneider Electric, Aruba, Canon, Dell EMC, Epson, Gamemax, Gigabyte, Goodram, Hewlett Packard Enterprise, HP, Huawei, IBM, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, Samsung, TP -Link і багато інших.