Пристрої Luminous та Exide – кращі рішення для надійного живлення
≈ 10 хвилин читати

У сучасному світі, коли надійне живлення є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, вибір високоякісних пристроїв та акумуляторів стає дуже важливим завданням.

Серед найпопулярніших та надійних брендів на ринку можна виділити Luminous і Exide. Давайте розглянемо особливості цих пристроїв та можливості їх сумісного використання у різних сферах.

Luminous - це відомий виробник пристроїв живлення, який відзначається своєю надійністю та високою якістю. Особливості пристроїв Luminous полягають у їхній функціональності та варіативності моделей.

Серед продукції Luminous в МТІ доступні до відвантаження ДБЖ таких серій:

1. Серія Luminous Eco Volt Neo - це бестселер бренду, який встановлює нові стандарти ефективного живлення для домашнього використання. Ці пристрої оснащені технологією чистої синусоїдальної хвилі, що забезпечує захист підключених пристроїв від непередбачуваних коливань напруги. Крім того, вони мають удосконалену конструкцію на основі мікропроцесора та технології LVFC, що дозволяє швидко заряджати батарею при низькій напрузі. Також вони мають ряд інших корисних функцій, включаючи зручну світлодіодну індикацію та перемикач вибору батареї для подовження терміну служби.


2. Серія Luminous Optimus є модернізованою варіацією серії ECO Volt і володіє додатковими перевагами. Ці пристрої відрізняються наявністю ЖК-дисплею, який відображає 8 показників роботи ДБЖ та акумулятора в реальному часі. Це дозволяє користувачам миттєво контролювати режим роботи пристрою і вчасно реагувати на будь-які зміни. Серія Luminous Optimus є ідеальним рішенням для домашнього використання, забезпечуючи надійне і стабільне живлення для всіх підключених пристроїв.3. Для бізнесу, такого як ресторани, лікарні та офіси, Luminous пропонує потужне рішення - серію Luminous i-Cruze. Ці пристрої також мають ЖК-дисплей для відображення важливих показників роботи, але відрізняються можливістю підключення декількох батарей. Це дозволяє збільшити ємність системи живлення і подовжити час автономної роботи в разі відключення основного джерела електроенергії.
Варто зазначити, що всі пристрої Luminous оснащені технологією ЧИСТОЇ Синусоїди, що робить їх придатними для побутового використання з такими пристроями як газові котли, насоси та інші пристрої чутливі до напруги. Окрім того, підтримують акумулятори з різною ємністю, від 80 до 250 АГ. Це дозволяє користувачам вибрати оптимальний варіант у залежності від їхніх потреб і вимог до тривалості роботи системи живлення.Особливості продуктів Luminous:

  • Надійність та висока якість в забезпеченні безперебійної роботи електроніки та чутливих пристроїв
  • Захищають обладнання від нестабільної напруги та перепадів.
  • Широкий асортимент моделей для домашнього та комерційного використання.
  • Багатофункціональність та зручність в експлуатації.
Тепер давайте звернемо увагу на Exide – світового лідера у галузі акумуляторів. Акумулятори Exide вирізняються надійністю, унікальними технологіями та універсальністю, які роблять їх привабливими для широкого спектру застосувань.

Серія Exide Sprinter – це одна з новітніх розробок бренду, яка пропонує акумулятори з ємністю 92.8 АГ - 120 АГ, повністю сумісні з ДБЖ Luminous. Ці акумулятори використовують технологію AGM (абсорбований глеколь), де електроліт вставляється в скловолоконний сепаратор. Це забезпечує великі токи в режимі коротких розрядів та дозволяє їм працювати дуже економічно.


Однією з вагомих переваг є те, що акумулятори Exide не вимагають обслуговування і не потребують доливу води протягом всього терміну експлуатації. Завдяки своїй високій якості і надійності, вони мають термін використання від 10 до 12 років.
Крім того, акумулятори Exide відрізняються підвищеним рівнем корозійної витривалості та покращеними дріб’язковими характеристиками. Це робить їх ідеальними для використання в різних сферах. Наприклад, вони знаходять своє застосування в ДБЖ, системах безпеки, аварійному освітленні, телекомунікаційній галузі, залізничному транспорті, нафтовій промисловості, а також в медичному обладнанні.

Особливості акумуляторів Exide:

  • Гарантують стабільне живлення протягом тривалого часу.
  • Економічне та надійне рішення з довгим терміном служби.
  • Відмінний вибір для різних галузей, включаючи критичну інфраструктуру, промисловість та медицину.
Сумісне використання пристроїв Luminous та акумуляторів Exide створює надійну та ефективну систему живлення для різних потреб. Акумулятори Exide забезпечують стабільну та тривалу роботу пристроїв Luminous, у свою чергу – Luminous гарантують безперебійне живлення для підключених пристроїв.

Переваги сумісного використання пристроїв Luminous та акумуляторів Exide:

Користувачі можуть легко і зручно інтегрувати пристрої Luminous та акумулятори Exide в свої системи живлення завдяки високому рівню сумісності. Це робить їх ідеальними вибором для встановлення в будинках, офісах, ресторанах, лікарнях та інших комерційних приміщеннях.
Крім того, поєднання пристроїв Luminous та акумуляторів Exide забезпечує економічні переваги для користувачів. Технологія AGM, що використовується в акумуляторах Exide, дозволяє їм працювати дуже економно та ефективно використовувати енергію. Це сприяє зниженню витрат на електроенергію і поліпшує загальну економічну ефективність системи живлення.

Сфери застосування пристроїв Luminous та акумуляторів Exide поширюються на багато галузей.

Застосування пристроїв Luminous та акумуляторів Exide, як описано в попередніх розділах, розширюються на багато галузей і сфер діяльності. Незалежність від електричної мережі дозволяє уникнути можливих перебоїв у роботі, забезпечуючи безперебійне проведення подій, конференцій, концертів та інших заходів, що потребують надійного живлення.

Вони ідеально підходять для домашнього використання. Пристрої Luminous та акумулятори Exide забезпечують неперервне електроживлення для основних побутових приладів, таких як холодильники, пральні машини, телевізори, комп'ютери та освітлення. Їх надійність та стабільна робота дозволяють уникнути перебоїв у живленні, зберігаючи комфорт та безпеку у будинку.

У комерційних приміщеннях пристрої Luminous та акумулятори Exide використовуються для забезпечення неперервного живлення в критичних ситуаціях.
Сектор розваг та готельного бізнесу може продовжувати обслуговування клієнтів навіть при вимкненому електропостачанні завдяки цим надійним пристроям.

Лікарні залежать від неперервного живлення для роботи життєвоважливих медичних приладів, а пристрої Luminous та акумулятори Exide гарантують їх безперебійне функціонування в критичних умовах.

Офісні приміщення впевнені в стабільності своєї роботи завдяки надійному живленню цих пристроїв, що забезпечує збереження даних, продуктивність та ефективність роботи.

У сфері автоматизації та інформаційних технологій пристрої Luminous та акумулятори Exide є незамінними компонентами для забезпечення живлення серверів, мережевого обладнання та інших критичних систем. Вони дозволяють уникнути втрати даних, зберігаючи продуктивність та надійність роботи інформаційної інфраструктури.

Пристрої Luminous та акумулятори Exide також знаходять своє застосування у віддалених та важкодоступних місцях завдяки своїй переносній конструкції та високій ємності. Наприклад, вони використовуються у дослідницьких експедиціях, будівництві на відкритих майданчиках, де немає доступу до стандартних джерел електроенергії.

Ефективність, надійність та тривала робота пристроїв Luminous роблять їх вибором для різних галузей і ситуацій.

Для підбору обладнання та замовлення звертайтеся до менеджера МТІ.

Наступна стаття
Автоматизоване аварійне відновлення та стійкість до програм-вимагачів із ZERTO!
Пропозиція націлена на клієнтів, які повинні краще захистити свої важливі програми.
Детальніше