Швидкий і безшовний Wi-Fi для всього дому
≈ 4 хвилини читати

Mesh-систем з підтримкою новітнього стандарту TP-Link – Deco P9 2-Pack і 3-Pack. 

Вони розраховані на великі приміщення, адже забезпечать користувачам високу швидкість, вражаючий радіус дії Wi-Fi сигналу і допоможуть створити стабільну бездротову мережу без мертвих зон навіть у дуже великому будинку.

TP-Link Deco P9 призначений для розгортання Mesh-мережі із поєднанням потужного двохдіапазонного Wi-Fi та Powerline. Вона забезпечує якісне покриття навіть там, де не використовується звичайна Mesh-система - оскільки ця модель допомагає зв'язати за допомогою Powerline і кожен із модулів між собою за допомогою електричної проводки. В результаті ви отримали якісну Wi-Fi мережу без мертвих зон. Така особливість дозволила суттєво збільшити швидкість мережі та налагодити абсолютно безшовне покриття по всій потрібній території. Тому і швидкість мережі стала набагато вище порівняно з використанням лише Wi-Fi. 


У  Mesh-систем TP-Link Deco P9багато спільного: дизайн, гігабітні порти, можливість підключення до 100 пристроїв, підвищена потужність Wi-Fi сигналу, а також сумісність із Amazon Alexa, технології MU-MIMO, AP Steering, Band Steering, Beamforming, QoS; оснащені гігабітними портами RJ45, модулем Bluetooth 4.2, забезпечують швидкість до 1167 Мбіт/с.

Швидкі налаштування здійснюються через фірмовий додаток Deco для ОС Android і iOS.

Для додаткової безпеки присутня функція батьківського контролю: вона дозволяє об’єднувати пристрої дітей у спеціальні профілі, на яких можна встановити ліміти часу на використання інтернету та обмежити доступ до небажаних сайтів.

Особливості кожної з моделей:

Deco P9 поставляється комплектом з 3 модулів і поєднує в собі дводіапазонний Wi-Fi і Powerline. Технологія Powerline використовує електропроводку вашого будинку для більш стабільного з'єднання між пристроями Deco, долаючи стіни і інші перешкоди, що дозволяє збільшити швидкість мережі і отримати безшовне покриття.

Гібридна домашня система збільшує покриття до 560 м2 завдяки спільному використанню дводіапазонного Wi-Fi і Powerline. 

Модулі Deco працюють разом для створення єдиної мережі. При переміщенні по будинку ваш смартфон або планшет автоматично підключиться до модуля Deco з найкращим сигналом, що дозволить насолодитися безшовним Wi-Fi.


Система DECO-P9-2-PACK покриває сигналом до 370 квадратних метрів.

З TP-Link Deco P9 будуть усунуті всі зони зі слабким сигналом. Більше не потрібно шукати місця зі стабільним сигналом Wi-Fi, оскільки він буде скрізь. Всі присутні модулі Deco розгорнуть єдину мережу. І при русі по дому або офісу Ваш мобільний гаджет буде автоматично підключатися до того модуля Deco, який в даній точці роздає найкращий сигнал. Таким чином, формується безшовний Wi-Fi.

Швидкість мережі буде втричі вищою порівняно з пристроями попереднього покоління. 


Гарних продажів!