Новий 48-портовий комутатор агрегації із 40G Uplink
≈ 1 хвилина читати

Шановні партнери! 

Раді Вам повідомити, що склад компанії MTI поповнився черговим ексклюзивним обладнанням! Воно вже доступне для тестування і відвантаження зі складу. 

ISCOM3048XF-6Q є L3 комутатором Ethernet з 48 x 10GE SFP + і 6 x 40GE QSFP + інтерфейсами для мереж агрегації і дата-центрів.

Він підтримує статичну маршрутизацію для IPv4 і IPv6, а також протокол динамічної маршрутизації OSPF. 

ОСОБЛИВОСТІ:

  • Висока пропускна здатність і надійність. Комутатор ISCOM3048XF-6Q являє собою пристрій в корпусі в 1U і має пропускну здатність до 1,44 Tbit/s. ідтримується два змінних блоки електроживлення AC 220 Вольт або DC -48 Вольт (від -36 Вольт до -72 Вольт) і два змінних вентилятори для резервування. 

  • Raisecom ISF стекування. Модель підтримує стекування до 8 пристроїв по протоколу Raisecom ISF в топології "ланцюг" або "кільце".

  • Підтримка автоматичної конфігурації комутатора. Адміністратор може помістити конфігураційний файл на TFTP-сервер для автоматичного завантаження налаштувань на комутатор, тим самим спрощуючи управління.

  • Підтримка Telnet, SSH, SNMP і інших протоколів для управління пристроями.

Варіант застосування мережевого обладнання ISCOM3048XF-6Q:

 

За додатковою інформацією звертайтеся до вашого менеджера!

Наступна стаття
Компанія Acer представила три нові ноутбуки серії Travel Mate для корпоративного сегменту та підприємців
Всі нові моделі оснащені портом Thunderbolt 4, що забезпечує блискавичну передачу даних на швидкості до 40 Гбіт/с - це в чотири рази більша пропускна здатність для потокової передачі даних і в два рази - для відеоконференцзв'язку, ніж у будь-якого іншого типу порту.
Детальніше