Актуальні мережеві рішення HPE Aruba для компаній
≈ 3 хвилини читати

У зв'язку з наявністю і появою сучасних проблем – необхідні і сучасні рішення. Це стосується як появи нових кібер-загроз із необхідністю протистояти їм, так і формування різних вимог та варіацій підключень користувачів до корпоративної мережі, а саме безпечного, простого і надійного підключення віддалених користувачів незалежно від локації їх розташування.        

Зараз в час карантину перед компаніями постало нове завдання – організувати безпечне, продуктивне віддалене підключення своїх співробітників до корпоративної мережі.  
Рішення, представлені в портфелі Hewlett Packard Enterprise дозволяють негайно реагувати на зміну тенденцій розвитку потреб компаній в мережевій інфраструктурі: безпечній, продуктивній і масштабованій.   

Одними з основних критеріїв та вимог до такого підключення є:

 1. Підключення до корпоративної мережі з трансляцією політик, обмежень і ролей користувачів.
 2. Просте підключення – швидкий старт, відсутність втрати часу і коштів на підключення користувача або наявності спец. компетенції.
 3. Відсутність прив'язки до конкретного місця розташування користувача, можливість мігрувати на інші локації.
 4. Aruba RAP (Remote Access Point), Mobility Controller, VIA Client, Instant VPN – рішення, які дозволяють виконати всі вимоги і відповідають критеріям сучасних потреб замовника до корпоративної мережі та підключення віддалених користувачів. 

На даний момент існує 4 варіанти підключення віддалених користувачів до корпоративної мережі:

 1. Підключення через мобільний контролер або шлюз.
 2. Через точку доступу в режимі RAP.
 3. Використовуючи VPN клієнт VIA.
 4. За допомогою точки доступу Aruba в режимі Instant (IAP).


Розглянемо на прикладі найбільш простий і доступний варіант підключення – за допомогою рішення Aruba RAP.  

Для цього потрібно всього кілька дій:
Налаштувати точку доступу в режимі RAP, передати співробітнику, який підключить точку доступу кабелем до домашнього роутера і почне використовувати бездротове підключення повністю, як в офісі, а не на віддаленій локації. Усі зміни, політики, налаштування корпоративної мережі будуть трансльовані на точку доступу Aruba. 

Окремо хотілося б відзначити основні переваги такого рішення:

 • Не потрібно ніяких дій із налаштування з боку користувача.
 • Рішення Plug&Play, досить тільки підключити до домашнього маршрутизатора.
 • Не вимагає використання сторонніх клієнтів на смартфоні/ноутбуці.
 • Можна переносити точку доступу, немає прив'язок до конкретної локації.
 • Конфігурація автоматично застосовується за допомогою вирішення ZTP (Zero Touch Provisioning).

Рішення Aruba допомагають компаніям знаходити надійні, безпечні, гнучкі рішення для вашого бізнесу, а також допоможуть впоратися з появою нових вимог, при розширенні меж локацій, зон покриття Wi-Fi, безпеки доступу або ж при підвищенні продуктивності мережі.

Якщо у Вас є питання стосовно даного рішення або реалізації іншого завдання, що вимагає нових мережевих рішень будь ласка звертайтесь на Email: parkhomenko@mti.ua чи hpe@mti.ua.

Наступна стаття
Професійні проєктори для дому та бізнесу
Це демостраційне обладнання дозволяє переглядати відео у форматі Full HD 1080 і забезпечує високу чіткість, яскравість та насиченість кольорів.
Детальніше